Hakkımızda

2005 yılından bu yana ösym tarafından yapılan ileri düzey ingilizce sınavlarında çıkmış 5460 sorunun tek tek analiz edilmesi ile oluşturulmuş yds – yökdil ve ydt (yks-dil) eğitim paketlerimiz sayesinde siz de istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Peki, nasıl mı?

Zamanınızın değerli olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu yüzden gereksiz ayrıntılarla sizi uğraştırmak yerine, sınav odaklı konu anlatımları ve çıkmış soruların detaylı açıklamaları ile şu ana kadar hazırlanmış en iyi yds – yökdil ve ydt (yks-dil) eğitimlerini sizlere sunuyoruz.

İnternet üzerinden, evinizin rahatlığında ve istediğiniz zamanda sınav hazırlığı yapmanızı sağlıyoruz.

Kişiye özel hazırladığımız haftalık ve günlük çalışma programları ile kendi hızınızda ve en iyi verimle çalışmanızda sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Siz de zaman kaybetmeden bir an önce hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için eğitimlerimize katılın.

 

Neden Başaran Dil

Başaran Dil olarak onlarca yıllık tecrübe ve sayısız çıkmış sınav sorusuna hâkim olmanın avantajını sunuyoruz. En büyük avantajımız eğitmenlerimizin senelerdir Türkiye’de yaşayan ve çift vatandaşlığı olan, dolayısıyla hem Türkçe hem İngilizceye tamamıyla hâkim olan kişilerden oluşmasıdır.

Seviye belirleme testinden sonra koçlarımız YDS, YDT veya YÖKDİL eğitiminizi sizin seviye ve çalışma alanınıza uygun bir şekilde hazırlayacaklardır.

Öğrenen odaklı ve interaktif eğitim sayesinde katılımcılar etkili şekilde YDS, YDT ve YÖKDİL gibi sınavlarda sorulan tüm kelime ve dilbilgisi yapılarını öğrenirler. Ayrıca paragraf, çeviri, yakın anlam, paragraf tamamlama ve akışı bozan cümle sorularındaki tüm başarıya götüren teknikleri uygulayarak öğrenirler. Başaran Dil her bir programı kişilerin ve grubun gereksinimlerine uygun ve özel olarak şekillendirir.

Günümüzde pek çok kişinin sınırlı zaman ve değişken programları olduğunun farkındayız ve Başaran Dil ailesi olarak çalışmalarımızı size göre düzenlemekteyiz. Ayrıca;

Ders kaçırma sorunu yok
Kendi temponuzda öğrenim
Sınıf açılmasını beklemeden eğitime başlayabilme
Başarıyı garanti edebilen tek dil okulu olması
Anadili İngilizce olan öğretmenlerle eğitim vermesi
Sürekli pratik yapabileceğiniz ortam ve aktiviteler sunması
İngilizce eğitim sisteminin tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması ve kalite kontrolü alanında yılların birikimi.